KONST / Litografier / Grafiskt blad 13778342
nr 1377 8342
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Tänkaren". Signerad, numrerad 7/100. Motivet: ca 38x28 cm, oramat löst blad
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 februari 2021
kl 20:52:06
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr